یکی از کاملترین مجموعه های کتابهای الکترونیک که بصورت خلاصه اما جامع مطالب مختلف پزشکی را در خود جای داده است کتابهای ABC معروف می باشند که در این قسمت چندین قسمت از این مجموعه را در ارتباط با موضوعاتی مثل احیاء،نوار قلب،سوختگی،دیابت،سرطان،کاردیولوژی و... به صورت یک فایل Win rar  قرار داده ام برای دانلود این مجموعه ارزشمند احتیاج به اینترنت پرسرعت دارید. 

ABC Medical Books

 

 

در ارتباط با معاینات قلبی و آشنایی با صداهای قلبی و همچنین انواع دیس ریتمی های قلبی نیز دو فایل فلش بسیار کم ججم اما آموزشی و زیبا را برای دانلود شما عزیزان علاقه مند قرار می دهم. برای باز کردن این فایل نیاز به نرم افزار Win rar  و برای مشاهده آن نیاز به نرم افزار فلش پلیر دارید.

 

Cardiac Flash File

 

در ارتباط با کمکهای اولیه و آموزش ساده و آسان آن نیز یک فایل دیگر که حاوی مطالب جالبی در مورد کمکهای اولیه می باشد را برای استفاده شما عزیزان قرار داده ام.

 

First Aid File

 

 

در ضمن عزیزانی که نرم افزار فلش پلیر را ندارند می توانند برای رویت این فایلها و بقیه فایلهایی که بنده در این وبلاگ  بصورت فلش قرار می دهم این نرم افزار را نیز دانلود کنند.

 

Flash Player Software

 

یکی از مباحث مهم در فوریتهای پزشکی اورژانسهای قلبی- تنفسی می باشد که شما می توانید در این قسمت یک فایل مریوط به جند مورد از این اورژانسها را که به صورت سناریو میباشد را دانلود کنید این فایل به زبان فارسی بوده و برای مشاهده آن به نرم افزار فلش پلیر نیاز دارید.

 

Cardiorespiratory Emergency Case

 

 در انتهای این پست نیز یک سوپرایز برای تمامی همکاران علاقه مند به مبحث زیبای اداره راه هوایی قرار داده ام در این فایل که به صورت PDF می باشد شما عزیزان به طور جامع با انواع روشها و سایل اداره راه هوایی آشنا می شوید.

 

Airway Management Micro Textbook

 

 با تشکر فراوان امیر سالاری 

 

 

+ نوشته شده توسط امیر سالاری در یکشنبه بیست و سوم تیر ۱۳۸۷ و ساعت 18:30 |


Powered By
BLOGFA.COM